69 PLEASURES інтернет-магазин секс-іграшок і аксесуарів, який змінює уявлення про секс-шопи.
У нашому бутіку ви знайдете те, що вам обов'язково захочеться: стильна білизна, інтимна косметика, розумні секс-гаджети, ексклюзивні іграшки і ще дещо дуже і дуже особисте, що стосується тільки вас.

Думка про те, що товари з секс-шопів - це «щось заборонене» має назавжди залишитися в минулому. А в світле майбутнє ми пропонуємо вам брати з собою красиві, якісні іграшки, які виглядають максимально естетично, без вульгарності.
Наше кредо - якість понад усе. Селекція товарів, які ми пропонуємо - це саме те, що ми б із задоволенням купили і використовували самі, рекомендували б парам, друзям і подругам. Якісні, безпечні і красиві - тільки такі іграшки ви знайдете у нас.

Повна анонімність - особливо важливий аспект нашої роботи. Ми доставляємо наші товари в конфіденційній непрозорій упаковці. Завжди готові проконсультувати вас, допомогти визначитися з вибором або підібрати особливий подарунок.

Секс, мистецтво зваблювання, любов до себе, свого тіла і тіла коханої людини - це те, без чого життя не має сенсу, тому цим сенсом ми наповнили простір 69 PLEASURES.