Якість товару в нашому бутіку не повинна викликати у вас сумнівів, адже ми дуже ретельно ставимося до вибору і тестуємо те, що продаємо. В інтернет-магазині 69 PLEASURES продаються виключно сертифіковані і безпечні товари.

Все ж бувають випадки, коли іграшка, куплена Вами, мала брак або зламалася під час використання. Не потрібно турбуватися, адже Ви зробили покупку в надійному інтернет-магазині. В такому випадку, товар має гарантійний термін. До закінчення цього терміну (від 1 року до 2 років залежно від бренду) ми замінимо Вам товар на новий.

ВАЖЛИВО: обов'язково ознайомтеся з цілісністю і працездатністю товару протягом доби від моменту отримання покупки.

У разі виявлення «дефектів» або несправності товару Вам потрібно буде зв'язатися з нами і відправити іграшку на діагностику (вартість пересилки оплачуємо ми). Якщо ж несправність була виявлена ​​Вами після 7 днів експлуатації, ми приймемо її на діагностику по гарантії, але за доставку потрібно буде оплатити Вам.


Хочемо звернути увагу, що іграшки для дорослих, практично, не підлягають ремонту, через особливості конструкції. Тому ми не здійснюємо ремонт іграшок гарантійний термін яких вийшов.

 

Якщо Ви вважаєте, що покупка виявилась в неробочому стані:

1. Напишіть нам в Інстаграмм або лист на пошту 69pleasuresshop@gmail.com з описом суті проблеми і даними для зв'язку з Вами. В темі листа вкажіть «Брак» і номер Вашого замовлення.

2. Ми зафіксуємо проблему і відповімо Вам протягом доби: повідомимо Вам дані для повернення несправної іграшки до нас.

3. Ви відправляєте нам девайс з коробкою і паспортом (всередині коробки) на наш сервісний центр, який в подальшому дає висновок на заміну товару.

4. Після її отримання, не пізніше 14-ти робочих днів, ми відправляємо Вам нову на заміну. Витрати за пересилання несправної іграшки до нас і відправку нової іграшки до Вас - ми приймаємо на свою сторону.


Якщо відправлена ​​іграшка все ж виявиться робочою, заміна на нову не здійснюється, і вона просто відправиться назад до покупця. У цьому випадку витрати за пересилку товару в 2 сторони повністю оплачуються покупцем.

 

Гарантія НЕ здійснюється в наступних випадках:

- відсутність упаковки вироба або повного комплекту;

- наявність видимих ​​пошкоджень (механічного або термічного характеру), що виникли в результаті порушення правил експлуатації товарів, транспортування або слідів самостійного ремонту;

- в разі, якщо несправність наступила в результаті неправильного поводження з виробом, що спричинило косметичні або фізичні пошкодження товару;

- в разі, якщо Вам не підійшов за будь-якої причини або не сподобався колір, запах, розмір або будь-який інший параметр білизни або секс іграшки, такий товар належної якості обміну та поверненню не підлягає (згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994) .

Перелік деяких груп товарів до яких це відноситься:

- товари в аерозольній упаковці;

- парфюмерно-косметичні вироби;

- лікарські препарати і засоби;

- предмети особистої гігієни (до цього пункту належать товари інтимного призначення)

 

Консультація

При виникненні будь-яких питань звертайтеся до нас по e-mail: 69pleasuresshop@gmail.com або по телефону:

+380736976969

 

Ми розуміємо бажання купувати тільки якісний товар і повністю розділяємо його. Ми уважно стежимо за поставками і термінами придатності продукції.